Archive for the ‘Uncategorized’ Category

03
יונ

מי לא שמע על הבאזז לגבי תוכנית השותפים של בילדראול?

בשנה האחרונה יש באזז מאד גדול לגבי תוכנית השותפים של בילדראול (Builderall affiliate program) בישראל ובכל העולם. אני ממליץ לכם לצפות במצגת הבאה שמתמצתת את המרכיבים העיקריים של התוכנית.

תוכנית השותפים של בילדראול הינה תוכנית ייחודית בשוק האפיליאט העולמי. לתוכנית השותפים שלהם יש מבנה של שתי שכבות. בצורה כזאת אתם כמשווקים מקבלים עמלה חודשית של 30% על הרשמה לבילדראול וגם 30% עמלה חודשית על נרשמים שהאנשים מתחתיכם מכרו. לא מדובר הפירמידה מכיוון שבאמת יש פה מוצר מועיל (מערכת לבניית אתרים, מערכת לשליחת אימיילים, מערכת לניהול וובינארים ועוד) ויש הגבלה רק לשתי שכבות.

28
ינו

למה התנועה שלכם לדף הנחיתה לא ממירה?

הי חברים,

אני רוצה להקדיש את הפוסט הבא לסיבות שגורמות לכך שהתנועה שלכם לא ממירה.

ובכן, כאשר אנחנו מריצים קמפיין להצעת שותפים מסויימת, הרבה פעמים אנחנו נתקלים במצב שאנחנו רואים בתוכנת הסטטיסטיקה שיש כניסות לדף הנחיתה, אבל אנשים לא נרשמים או לא מבצעים את הפעולה שאנחנו רוצים. אז מה לבדוק?

נתחיל בקהל היעד, אפשר להביא תנועה רבה וזולה לדף נחיתה, אבל אם לא תהיה הלימה בין קהל היעד לבין אופי ההצעה לא תהיה המרה. לדוגמא, אם ההצעה היא קנו שמלת כלה ונביא קהל יעד של חיילים גברים (בכוונה אני מקצין), אז לא יהיו מכירות.

זה לא מספיק שקהל היעד תואם להצעה. חשוב, שיהיה תאום והמשכיות בשלבים מהמודעה שהובילה לדף הנחיתה למסר בדף הנחיתה. לדוגמא, אם המודעה אומרת לחצו כאן וקבלו בחינם קורס אינטרנטי ודף הנחיתה מציג מסר של הרשמה לקורס בתשלום או קורס אחר ממה שציפו, אחוזי ההמרה יהיו נמוכים.

מלבד המסרים, יש חשיבות רבה לשלב המכירתי במשפך השיווק שבו נמצאים הגולשים לדף הנחיתה, אם לדוגמא מדובר בקהל קר ואתם מציעים בדף הנחיתה הצעה שמתאימה לקהל חם (אני ארחיב על כך באחד הפוסטים הבאים) אז שוב, אחוזי ההמרה נמוכים.

כפי ששמתם לב, כל הנקודות שציינתי עד עכשיו אינן קשורות לעיצוב עמוד הנחיתה ולמיקום המרכיבים שמניעים לפעולה בתוכו, גם לכך אני אקדיש פוסט נוסף.

אז מה היה לנו פה? קהל יעד רלבנטי, מסרים במודעות שהביאו לדף הנחיתה והשלב המכירתי במשפך השיווק. תקפידו על שלושת אלו (לצד המרכיבים העיצוביים שנדון עליהם בעתיד) ותראו איך אחוזי ההמרה עולים. כמובן, שגם ניתוח סטטיסטי וספליט טסטים (לבדוק מספר גירסאות של דפי נחיתה ולבדוק מה עובד) הם חשובים והכרחיים.

בהצלחה

26
ינו

האם אתם מאמינים בסטטיסטיקה?

הי חברים,

הפעם אני רוצה לדבר בקצרה על הנושא של אחוזי ההצלחה והתמדה בשיווק שותפים. בחצי שנה האחרונה הפניתי למעלה מ-200 אנשים לקורס האינטרנטי החינמי של אלכס פרידמן. מי שלא מכיר, הקורס מכיל 10 שיעורים שמסבירים על הנושא של שיווק שותפים. רוב התנועה שהפניתי הייתה של אנשים שמתחילים להתעניין בתחום של שיווק שותפים. מלבד ההפנייה לקורס של אלכס, אני עושה דיוור בנושא שיווק שותפים וגם לרשימה הזאת נרשמים בדרך כלל אנשים שנמצאים בתחילת דרכם בשיווק שותפים.
אני מאמין שכל הערך החינמי שהאנשים מקבלים יכול לתת להם מקפצת כניסה לתחום. למרות זאת, מכיוון שמדובר באנשים שרובם מתחילים בתחום ורק מגששים על הנושא או עושים צעדים ראשונים יש אחוז נטישה גדול ורוב רובם של האנשים שנרשמים לקורס הנ"ל או לדיוור לא ממשיכים בסופו של דבר בתחום.

הם אתם יכולים לנחש מה אחוז הממשיכים?

ובכן, עשיתי ניתוח סטטיסטי של הנתונים שאספתי בקורס ובדיוור והנתונים הם כאלו:
60% מהאנשים פרשו אחרי השיעור או הדיוור הראשון ולא המשיכו יותר
רק 2% המשיכו לסוף.

אז מה אפשר ללמוד מזה?

יש פער גדול בין אנשים שמתעניינים בתחום לבין האנשים שבסופו של דבר נעשים אפיליאט ועוסקים בשיווק שותפים. לדעתי, חלק גדול מזה נובע ממיינדסט של משווקי שותפים. על מנת להצליח בתחום של שיווק שותפים, צריכות להיות לכם מספר תכונות חשובות ובניגוד לכל מני אנשים שמבטיחים כסף קל ועבודה מהבית, חשוב להיכנס לתחום רק אם אתם מאמינים בעבודה קשה. כמו-כן, חשוב מאד להיות יצירתיים ועצמאים. מי שמצפה שמישהו אחר, קורס או מנטור יפרשו בפניו את כל השלבים ואם הוא רק ילך לפי התוכנית שלהם ההצלחה שלו בטוחה הוא טועה בגדול. אני לא מכיר קורס כזה.
הקורסים נותנים כלים. חלק ברמה גבוהה וחלק ברמה מאד מיושנת ונמוכה. אבל מי שמרכיב את הפאזל זה רק אתם וכל ההצלחה תלויה רק בכם.

אז כדאי לכם לעשות חשבון נפש, לראות שאתם נמצאים במיינדסט המתאים ושאתם לא מתייאשים מהתחום לפני שעבדתם קשה. כמו-כן, אל תוציאו כסף שאין לכם.
אם אתם ניגשים לתחום במצב כלכלי לחוץ, זה לא התחום שיוציא אותכם מהבוץ. רוב הסיכויים שרק תפסידו עוד יותר כסף.

המטרה של הפוסט הזה היא לא להשביז אף אחד ולהרפות את ידיכם, אלא להיפך, תהיו אמיתיים עם עצמכם. אם התחום מעניין אותכם תתחילו לעבוד קשה ולהיות אקטיביים, לא רק לצבור מידע ועוד מידע ועוד מידע. רוב האנשים לא עושים את זה, כפי שמראה הסטטיסטיקה. אבל זה טוב לכם, זה אומר שמצד אחד התחרות יותר נמוכה ומצד שני אם אתם מתמידים אז אתם יותר מיוחדים מהם.

המון בהצלחה לכולנו…


ינו

זה המקום לשאול שאלות

הי לכולם,
אתם מוזמנים לשאול שאלות בתגובות של הפוסט הזה ואני אשתדל לתת תשובה בתגובות.
תשתדלו שהשאלות יהיו פחות פרטיות ויותר כאלו שיכולות לתרום גם לשאר הגולשים באתר.

לחצו על כותרת הפוסט ותגיעו לדף עם שאלות ותשובות…