08
אוג

איך מתקבלים לרשתות שותפים?

הרבה אנשים שמתחילים בתחום של שיווק שותפים נתקלים במכשול של הצלחה בהרשמה לרשתות שותפים כדי להתחיל לשווק מוצרי אפיליאט, בסרטון הנוכחי אני מסביר על הנושא ומה אפשר לעשות כדי להעלות את סיכוי ההצלחה בהרשמה.

רשתות השותפים מנסות לזהות בעצם שני פרמטרים עיקריים בהרשמה:

  1. האם אתם אמיתיים – האם פרטי ההרשמה נכונים או שמדובר בפרופיל מזוייף.
    הרשמה בפרופיל מזוייף מאפשרת כל מני פעולות לא חוקיות, שמהן חוששות רשתות השותפים, כגון רכישה של מוצרים על ידי משתמש לא אמיתי, המשווק מקבל עמלה ואז הוא מבטל את העסקה והעמלה נשארת אצלו.
    מבחר מהדרכים שלהן להימנע מזה כוללים יצירת קשר של רשת השותפים אתכם בשיחה או דחייה של מתן העמלה לתקופה של כ-30 או 60 יום כדי לראות שכספי העסקה אכן מכובדים ונכנסים.
  2. מידת הניסיון – האם יש לכם כבר ניסיון בתחום או האם אתם רק מתחילים. בדרך כלל משווקים מתחילים יוצרים לרשתות השותפים רעש במערכת, הרבה שאלות לתמיכה, פחות הצלחות מכירה והרבה התעסקות והקצאת משאבים. מעט משווקים מתקדמים עדיפים מהרבה משווקים מתחילים.
    המטרה שלכם לנסות להראות ולפאר את הניסיון שלכם כי הרשתות יבדקו את מקורות התנועה והאם יש לכם נכס אינטרנטי (אתר, קבוצה בפייסבוק, ערוץ יוטיוב וכו).

אני מציג בסרטון פרמטרים נוספים ולכן כדאי לצפות עד הסוף.

בסיום הסרטון יש המלצה על קורס לשיווק שותפים מומלץ בעברית שאתם מוזמנים להירשם.

enjoyed this post? share with others:

twitter stumble upon digg

This entry was posted on יום ראשון, אוגוסט 8th, 2021 at 10:11 am and is filed under שיווק שותפים. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed.

leave a comment